ACE bestaat dit jaar 10 jaar. Al 10 jaar samen denken en doen in een veranderende arbeidsmarkt.
Ontstaan vanuit een passie en op weg naar een missie: een hogere, duurzame arbeidsparticipatie met winst voor werkgevers én medewerkers.
Het ACE netwerk is in de afgelopen 10 jaar uitgegroeid tot het grootste onafhankelijke en intersectorale werkgeversnetwerk in de regio. Altijd in beweging, net als de arbeidsmarkt.
We zijn en blijven op ontdekkingsreis, in een gebied waar de huidige systemen leidend zijn, maar onvoldoende werken. Werkgevers, medewerkers, dienstverleners en overheid werken op de regionale arbeidsmarkt samen aan intersectorale duurzame participatie. Hier geloven we in! Win-win-win.
Spanning in de spreekkamer: waarom 20 januari hét moment is om samen te schakelen
Nee, het is geen titel van de nieuwste Suske & Wiske. Spanning in de spreekkamer is de realiteit waarmee dienstverleners zoals bedrijfsartsen, advocaten en casemanagers vandaag de dag te maken hebben, omdat deze spanning, die oorspronkelijk thuishoorde op de werkvloer tussen werknemer en werkgever, steeds vaker naar hen verschuift.
Iedere bijeenkomst heeft een actueel HR-thema. We laten experts aan het woord en delen interactief en intercollegiaal kennis, inspiratie, vacatures en medewerkers.