Naar nieuwsoverzicht

Tjoapack van start met voorBLIJblijvers

15 april 2021

Proost! Irma Wilting van Tjoapack en Andreas van den Goorbergh van ACE, proosten op blije medewerkers van Tjoapack.
Tjoapack voorblijblijvers ACE

Tjoapack gaat aan de slag met voorblijblijvers en geeft alle medewerkers een mooie voorblijblijvers mok cadeau, met eigen logo. Een goede manier om het (gratis) ontwikkel portaal onder de aandacht te brengen onder medewerkers. Niet mokken, maar blij blijven! 

Wil jij er als HR-professional voor zorgen dat je medewerkers zich op een onafhankelijke, leuke manier kunnen blijven ontwikkelen? Dan helpen we je daar graag bij met goede campagnes, die jouw medewerkers aanspreken en tools waar ze gelijk mee aan de slag kunnen op het portaal. Zo kunnen medewerkers bij en blij blijven!

Kijk snel op www.voorblijblijvers.nl en neem contact op met ACE!

Gerelateerde nieuwsberichten

visual verslaving op de werkvloer

2 maart 2026

Verslaving op de Werkvloer: Herkennen, Begrijpen en Aanpakken

Terugblik ACE One Topic 24 februari 2026

Lees verder

spanning in de spreekkamer visualisatie

12 december 2025

Spanning in de spreekkamer: waarom 20 januari hét moment is om samen te schakelen

Nee, het is geen titel van de nieuwste Suske & Wiske. Spanning in de spreekkamer is de realiteit waarmee dienstverleners zoals bedrijfsartsen, advocaten en casemanagers vandaag de dag te maken hebben, omdat deze spanning, die oorspronkelijk thuishoorde op de werkvloer tussen werknemer en werkgever, steeds vaker naar hen verschuift.

Lees verder